ATELOKOLAGEN

Atelokolagen Colwayvd za svoji sametovou podobu sericinu, tedy tekutmu hedvb, za sv aroma rovmu oleji a za skvlou vstebatelnost prkopnickmu pouit nejdrobnjch blkovinnch stic ve smsi kolagen. Produkt doke pozitivn pekvapit ji pi prvnm kontaktu s pokokou. Mnohem mn lepiv ne Nativn nebo Prodn Kolageny, s velmi pjemnou, jemnou a lehkou konzistenc se skvle nakld na pokoku. Jeho dal velmi dleitou pednost je pro kolagen neobvykle snadn vstebatelnost. Atelokolagen lze za pouit minimlnho mnostv vody velmi rychle do pokoky vmasrovat, co bvalo doposud nemon. Tento proces je nebvale pjemn a nepedstavuje pro spotebitele dn problm. Pokoka po nm nen staen ani nepjemn napnut.

Zpsob pouit:

Produkt je uren pro vechny typy pleti. Doporuovn pedevm kpi o tv, ji a dekolt. Aplikujte men mnostv gelu na istou a vlhkou pokoku pomoc jemn mase. Po vstebn je vhodn nanst tlov balzm nebo krm uren pro dan typ pleti.

Upozornn:Uchovvejte vsuchu a temnu, pi pokojov teplot. Chrate ped dtmi. Nepouvejte vppad alergie i pecitlivlosti na jakoukoli ze sloek.

SLOEN INCI :

Aqua, Collagen Amino Acids, Silk Amino Acids, Caprylyl Glycol, Atelocollagen, Collagen, Procollagen, Elastin, Arginine/Lysine Polypeptide, Gold, Pepsin, Rosa Damascena Flower Oil, Lactic Acid, Sodium Lactate, Glycerin, Glyceryl Caprylate, Carbomer, Xanthan Gum.

OBSAH: 50 ml

Cena: 1890 ,- K

Ks


Objednané zboží obdržíte zpravidla do 3 pracovních dnú.
Poštovné a balné je 110,- Kč, při požadavku na dodání Českou poštou 190,- Kč.
Balík od 5 kg 140,- Kč, od 15 kg 220,- Kč, s ČP + 60,- Kč.
Zásilky na Slovensko: dobírka 290,- Kč, při zaplacení kartou předem je poštovné 190,- Kč.

Zboží lze vrátit do 14 dnů bez udání důvodu, 24 měsíců můžete reklamovat vady v rámci zárucní lhuty na adrese:
Lazně Jablonec, Novoveská 28a, 466 01 Jablonec nad Nisou. IČO:16391527. Ceny jsou včetně DPH.