KOLAGEN PLATINUM, 200 ml

KOLAGEN PLATINUMje doporuovn pedevm pro kosmetickou pi o tv a dekolt a podobn citliv tlesn partie. inn v revitalizanch krch zral pokoky, v neinvaznm liftingu oblieje, po zkrocch plastick chirurgie. Pouvat po mechanickm oitn pokoky, po opalovn a rovn jako podklad pod pleov masky a make-up. Systematick pouit zastavuje procesy strnut pokoky.

LUXUSN a nejinnjkolagen Platinumm stbit blou barvu. Po nanesen na tlo podporuje tvorbu vlastnho kolagenu. Je vbornm nosiem kosmetickch krm a lebnch mast do podko a znsobuje jejich innost.

Vrazn omlazuje strnouc, stresovanou, povadlou a zaedlou ple, vyhlazuje mimick vrsky, hlubok vyrovnv, zvlhuje pokoku, znovu obnovuje jej elasticitu, lehce upravuje pigmentaci ke a psob na rozen pry. Po nanesen na on vka a on okol sten prostupuje on stnic a odstrauje otoky, vky pod oima a pin okamitou levu navenm namhanm om, kter slz a pl, jak u potae, tak pi zen, na ostrm letnm slunci, i u moe, dle pi plen o ze slan nebo chlrovan vody, pi zntu spojivek a rznch druh alergi. Je vhodn i pro ALERGIKY.

Sloen (INCI): aqua, collagen, elastine, lactic acid, caprylyl glycol

OBJEM: 200ml

Cena: 3690 ,- K

Ks


Objednané zboží obdržíte zpravidla do 3 pracovních dnú.
Poštovné a balné je 110,- Kč, při požadavku na dodání Českou poštou 190,- Kč.
Balík od 5 kg 140,- Kč, od 15 kg 220,- Kč, s ČP + 60,- Kč.
Zásilky na Slovensko: dobírka 290,- Kč, při zaplacení kartou předem je poštovné 190,- Kč.

Zboží lze vrátit do 14 dnů bez udání důvodu, 24 měsíců můžete reklamovat vady v rámci zárucní lhuty na adrese:
Lazně Jablonec, Novoveská 28a, 466 01 Jablonec nad Nisou. IČO:16391527. Ceny jsou včetně DPH.