anorexie, bulimie, llázně

Anorexie a bulimie.

Bulimie anorexie - pomoc při léčení lázně - mentální bulimie a anorexie

Pomoc při léčení mentální anorexie a bulimie.

Anorexie. Podpora léčení mentální anorexie, bulimie v Lázních Jablonec je poskytována formou individuálních pobytů s intenzivní péčí psychologa. Předpokladem pro přijetí do programu je alespoň minimální motivovanost k léčení. Obvyklá doba pobytu je 10 - 15 nocí.

Prostředí v Lázních Jablonec ja naprosto diskrétní, komorní. Individuální přístup je umožněn díky malé kapacitě. Hlavní zaměření lázní je péče o klienty s problémy v oblasti psychiky. Pomáháme při psychickém vyčerpání, chronické únavě, depresích, vyhoření. Programy připravuje a řídí psycholog.

Program Podpora léčení anorexie - bulime
zahrnuje ubytování, celodenní stravu včetně speciální výživy, individuální péči a procedury v rozsahu zhruba 30 hodin při pobytu na
10 nocí. Cena je 31.500,- Kč. Pobyt lze libovolně prodloužit. Jsme soukromé zařízení, pojišťovny na naše služby nepřispívají.


Mentální anorexie - odmítání příjmu potravy, a přejídání s následným zvracením u bulimie - jsou onemocnění, která se týkají především dívek, zhruba od 12 let. Vyskytují se i v pozdějším věku, v menší míře i u chlapců.

Příznaky, zdravotní a psychologická rizika jsou shrnuta ZDENapište nám: Kontakt

Centrum psychologie
Lázně Jablonec
tel. 483 310 623, 777 310 622 
info@relaxace.com


www.relaxace.com © 2009