anorexie, bulimie, léčba

Mentální anorexie, bulimie.

Bulimie anorexie - podpora terapie lázně - léčba bulimie a anorexie

Anorexie a bulimie, pomoc při léčení.

Anorexie: pobyty s individuální péčí, psychologické metody na podporu léčení mentální anorexie, bulimie a záchvatovitého přejídání v Lázních Jablonec. Předpokladem pro zařazení do programu je alespoň minimální ochota ke spolupráci. Věk ani BMI nejsou rozhodujícím kritériem. O přijetí rozhoduje psycholog po informativním rozhovoru. Optimální doba pobytu je od 10 nocí. Nejsme zdravotnické zařízení, neposkytujeme lékařskou péči.

Cena pobytu je od 9.450,- Kč za 6 nocí se snídaní + 10 hodin péče.
Každá další
noc s programem v rozsahu 3 hodiny denně je za 1575,- Kč.

Příplatky:
samostatný pokoj 200,- Kč /noc
oběd 130,-, studená večeře 120,-, výživové doplňky stravy 90,- Kč / porce.

Kompletní program při anorexii
"all inclusive" je za 31.500,- Kč. Zahrnuje ubytování
v samostatném pokoji, stravu, výživové koktejly, procedury a péči psychologa v rozsahu zhruba 35 hodin při pobytu na 10 nocí. Součástí programu jsou také praktické informace
o způsobech kontroly hmotnosti. O zdravém hubnutí bez zdravotního rizika a bez jojo efektu. Pobyt lze libovolně prodloužit. Jsme soukromé zařízení, pojišťovny na naše služby nepřispívají. CENÍK

Mentální anorexie - odmítání příjmu potravy, a přejídání s následným úmyslným zvracením u bulimie - jsou onemocnění, která se týkají především dívek, zhruba od 12 let. Vyskytují se i v pozdějším věku, v menší míře i u chlapců.

Příznaky, zdravotní a psychologická rizika jsou shrnuta ZDE


Příklad, který pomáhá posílit naději:
Pobyt pro podporu léčení anorexie.
dívka, 15 let, 168 cm, s diagnózou mentální anorexie sledována u praktického lékaře zhruba 3 roky. V období před začátkem programu hubne 0,5 kg týdně. V průběhu desti dnů dokázala tento trend nejen zastavit, ale vývoj obrátit. Domů odjela s racionálním plánem, na nastavení cílů se sama podílela. Graf ilustruje kritický pokles váhy i procenta tuku ještě první 4 dny po přijetí.

anorexie léčba anorexie léčení


Dotazy na možnostost pobytu, napište nám: Kontakt

Centrum psychologie
Lázně Jablonec
tel. 777 310 622 
info@relaxace.com


www.relaxace.com © 2009