Wellness & Relax

Pohodové soukromé wellness lázně na místě s neobyčejnou koncentrací pozitivní energie. Báječné relaxační pobyty s nejlepšími z tradičních i nejmodernějších procedur. Prostředí je komorní a neformální. Vlídný personál s individálním přístupem. Kapacita wellness & relax lázní je limitovaná, obvykle pro 10 hostů.

Dostupnost lázní veřejnou dopravou – od železniční stanice Jablonec-zastávka 2 minuty chůze, autobusové nádraží 10 minut. Od autobusu doprava naším vozem zdarma.

Rozsah péče podle vašeho přání a zdravotního stavu, procedury v připravených balíčcích, nebo v individuálně navržených programech.  V naší nabídce jsou standardní pokoje, WC/sprcha, WiFi přístup k internetu.

Lázně Jablonec. Klinické zaměření specializované na stres, deprese, únavu a vyčerpání. Programy připravuje psycholog s týmem terapeutů. Využíváme kombinace velmi účinných metod psychologie i specifickou atmosféru místa.
Lázně Jablonec, zahrada v létě

Wellness balíčky a relaxační pobyty

WELLNESS VÍKEND

Pobyty vč. ubytování, snídaně a 2 procedur dle výběru z nabídky: sauna , hydromasážní bazén, Lymfoven , masáž 30 min., bylinné, solné či rašelinové koupele, rašelinový obklad, suchá uhličitá koupel, relaxační přístroj, magnetoterapie, masáž zvukovou vlnou Bodywave, oxygenoterapie., vyhřívané bandáže, solárium, kryokabina, VacuShape, Power Plate. Délka pobytu je libovolná. CENÍK


RELAX BONUS 

nejoblíbenější wellness víkend2 noci. Celková masáž, shiatsu , 2x termální hydromasážní bazén , 2x magnetická stimulace, 2x Lymfoven. Program celkem 7 hodin. CENÍK


BALNEO

lázeňské relaxační pobyty – koupele2 noci, 2x hydromasážní bazén, 2x magnetoterapie, 2x suchá uhličitá koupel (zábal s oxidem uhličitým), 1x vanová koupel s rašelinou, 1x rašelinový obklad (záda, příp. klouby). Rozsah 5 hodin. CENÍK


Zajímavá je možnost vybrat si pobyty podle vlastních představ pomocí slevového formuláře na stránce slevomat, se slevami 10 – 40%.


Napište nám / Contact us:

Vaše jméno / Your name (nutno vyplnit)

E-mail (nutno vyplnit)

Předmět / Subject

Vaše zpráva / Your message