Víkendový pobyt pro ženy: Wellness víkend - welnes relax hotel, lázně, sauna, masáže, shiatsu. Wellness koupele, zábaly, lymfodrenáž. Víkend - relaxační wellness víkendy pobyty pro ženy, managery, seniory: Balneo Relaxace, Stress management - relax, Nadváha celulitida.

wellness lázně v zimě

wellness relaxace wellness pobyt

Dámský wellness relax program - hotel, penzion, Jizerské hory.
Víkend - relaxační lázně pro pro ženy. Pobyt relax a wellness program pro manažery.
Speciální relaxační wellness program pro ženy - welnes.

relaxační lázně

Relaxační a wellness hotel
pobyty: víkend, týden, dovolená.

Wellness - lázně relax pro seniory

wellness@relaxace.com

Wellness relax hotel Jizerské hory. Lázně a hydroterapie jsou nejsilnější a nejúčinější metody wellness, intenzivní relaxace, psychické regenerace a rehabilitace. Lázně - mimořádně  intenzivní relaxační wellness pobyty a speciální wellness programy pro managery, pro ženy: Balneo, Relax & Vital, Stress management - relax pro manažery, program "Psychická krize - duševní, nervové vyčerpání", Nadváha, Senior, Záda a klouby, Relaxační, ozdravné a regenerační programy na dva dny, týden, klasické i víkendové, wellness pro ženy i seniory.

Intenzivní relaxace, odpočinek, překonání a odstranění stresu - wellness relax .

relax - wellness

   Relaxační Lázně -Wellness Hotel Jablonec nad Nisou vedené psychologem:
překonání a zvládání stresu, jeho následků, relax. Jsou určené i pro ženy a managery či seniory. Wellness - relax, být spokojený, cítit se dobře, odreagovat stress.
Rychlá regenerace, relaxace.


Wellness hotel - penzion v Jizerských horách, Jablonec nad Nisou nabízí:
* programy Lázně, Relax & Vital, Stress management a další, které vedou ke zvyšování psychické kondice, vitality a k intenzivní obnově duševní energie. Pomáhají překonat stres, následky dlouhodobého duševního vypětí, osobních problémů a nezdarů, konfliktů či pracovní zátěže.
* klasické rekreační pobyty s možností poznávat nádherná místa Jizerských hor, Krkonoš a Českého ráje,
* kombinaci obou forem, dovolená a wellness.
 

Pobyt - víkend, týden, dovolená:
Program BALNEO
Program BALNEO RELAX
Program BALNEO PLUS

Program RELAX & VITAL, Relax Bonus
INTENZIVNÍ REGENERAČNÍ PROGRAMY
"Nadváha - celulitida". Relaxační pobyt a wellness program pro ženy.
"Lymfatický systém & celulitida"
"Lymfatický systém - mini."
"Stress management - relax". Program pro manažery.
"SOS". Krizový program pro psychické vyčerpání.

Charakteristika nejvýznamnějších procedur.
Hydroterapie, koupel ve vodě s obsahem ozónu a jódu, teplota 37 stupňů C.
     Metoda využívá příznivých účinků tepla, vody , vodního proudu, vztlaku a aereosolu na lidský organizmus. Hluboké prohřátí tkání zlepšuje metabolizmus a odplavování nežádoucích látek z těla. Teplem se ve svalech a vazivových tkáních se uvolňují zablokovaná místa, zlepšuje se pohyblivost a pružnost.. Problematické partie lze ošetřit jemnou perličkovou masáží přímými a rotačními tryskami. Pro masáž zádových svalů, paží, nohou a kloubů jsou vhodné intenzivní hydromasážní trysky s volitelnou intenzitou. Působením vztlaku ztrácí tělo zhruba 90% váhy, snižuje se zátěž kloubů a svalů. Vytvářejí se tak optimální podmínky pro regeneraci obtíží způsobených artrózou či revmatismem. Proudění prohřáté vody po povrchu těla uklidňuje a posiluje nervový systém, spolehlivě odstraňuje následky psychického napětí a únavy. Snižuje stresem navozený vysoký tlak. Podporuje výkonnost svalů i mozku, rozvoj psychických i motorických schopností, vitality, koncentrace, myšlení. V konečném důsledku má vliv úspěšnost ve většině aktivit. Zvýšené vylučování endorfinů navozuje spokojenost a radostnou náladu, odstraní negativní emoce, strach, úzkost, agresivitu. Přináší relaxaci a vnitřní klid. Hydroterapie je výborným prostředkem k obnovení elasticity pokožky, pomůže při celulitidě, je součástí kůry pro snížení nadváhy.

Relaxační lázně hydromasáže Koupel rašelina

Magnetoterapie.
     Nízkofrekvenční pulzní magnetické pole, 3,5 - 14 Hz patří mezi moderní progresivní metody současné medicíny. V posledních 10 letech byly výborné účinky potvrzeny shodně na lékařských a rehabilitačních pracovištích v Evropě, Americe i Asii.
Základním principem je fyzikální ovlivnění transportu iontů přes buněčné membrány. Tento proces má rozhodující význam pro látkovou výměnu ve všech tělesných tkáních. To se týká kloubů, chrupavek, svalů a šlach, nervových buněk i mozku. Pulzní magnetické pole urychluje proces regenerace, potlačuje bolesti a záněty, v kloubech zvyšuje produkci kloubního mazu, uvolňuje svalové spazmy. Na nervových drahách umožňuje principem indukce naladit bioproudy v alfa frekvenci. Ta je charakteristická pro stav hluboké relaxace, ve kterém se nervový systém vyrovnává s následky psychické zátěže a stresu, vykazuje optimální výkonnost, tvořivost, schopnost učení a zapamatování.
     Nejčastější užití: artrózy, revma, bolesti zad, kloubů, páteře. Nespavost, migrény, psychosomatické potíže, stres. zlepšení psychické kondice, učení a tvořivého myšlení.

Magnetoterapie Suchá uhličitá koupel

 

Lymfodrenáž. Lymfatické cévy odpovídají za odplavování toxických látek ze tkání. Lymfa obsahuje vodu, bílkoviny, tuky, soli, odumřelé buňky, baktérie, látky, vzniklé jako odpad metabolických procesů. Průchodu lymfy je dosahováno tlakem svalstva a podkožního vaziva při pohybu. Ochablé svaly a podkožní tkáně jsou nejčastější příčinou nedostatečného odvádění lymfy. Běžnými projevy jsou pocity únavy, těžké nohy, otoky, celulitida, oslabení imunitního systému. Lymfatická drenáž stimuluje činnost mízovodů, obnovuje průchodnost v kritických místech, zrychluje odvádění nahromaděných škodlivin z organizmu. Má vynikající regenerační, preventivní i terapeutické účinky. Příznivě ovlivňuje křečové žíly, trombózy, poúrazové a pooperační otoky, cévní nedostatečnost, lymfedémy, ale i průběh rehabilitace po sportovním výkonu, turistice, při zaměstání s vysokým zatížením nohou. Více informací o lymfodrenážích: Lymfatické masáže

Vyhřívané bandáže Celulitida nadváhaLymfoven-lymfatické drenáže

 

 

Shiatsu terapie

Shiatsu terapie.
     Terapeutický systém shiatsu pracuje se stejnými principy jako akupunktura či akupresura. Tělo i duše jsou v optimálním stavu, pokud životní síla čchi harmonicky proudí po energetických drahách - meridiánech. K harmonizaci terapeut napomáhá manipulací, tahy či tlakem v místech určených cílem procedury. Ošetření trvá zpravidla 60 minut a překvapuje nesmírně silnými a bezprostředními účinky vitalizujícími, preventivními i léčebnými. Člověk prožívá intenzivní příliv nové energie, duševní pohody
a uvolnění. Vedle psychiky, která je vždy velmi důležitou oblastí, ovlivňuje terapeut velmi široké spektrum somatických i psychosomatických stavů.
     Výborně lze ovlivnit rozličné bolesti (záda, kluby, hlava, vnitřní orgány), blokády, poruchy hybnosti, fyzické i psychické vyčerpání, neurotické potíže. Shiatsu je vynikající a stále častěji vyhledávanou relaxační i terapeutickou procedurou
v rehabilitačních zařízeních a lázeňských domech.

Termální wellness koupele, lázně  celoročně  pod širým nebem, teplota 36 - 38 stupňů, 18 hydromasážních trysek, Koupele, relaxace, soukromí. Pro obsah jódu a ozonu lze zdravotní účinky srovnat s inhalací vodních par u moře. Optimální prostředí pro odplavení stresu a dosažení absolutní pohody. Ideální k rehabilitačnímu cvičení, při svalových atrofiích či spasmech, po operacích kloubů a pohybového aparátu, pro děti, při porušené termoregulaci. Dobré víno zde chutná dvojnásob.

wellness@relaxace.com

Wellness pobyty lázeňské