vibracni-plosina-power-plate Vibrační plošina vibrační posilovací stroj cvičení vibro plate power jett deska, plošiny hubnutí, posilování, rehabilitace

Vibrační plošina, vibrační posilovací stroj.

lázně hotel relaxační lázně

Vibrační deska cvičení, hubnutí, posilování, rehabilitace.

Jak to funguje.

Vibrační plošina

(vibro jett, power plate, vibro slimm, VibroGym, Fitvibe, vibrační posilovací stroj, Vibro Jet, Magic gym, vibration plate, a další. ..) patří k nejmodernějším a nejefektivnějším fitness metodám.

Vibrační deska, na které zpravidla stojíte, se natřásá v horizontální - vodorovné nebo, vertikální rovině. Tělo se snaží třes vyrovnávat a reflexivně zapíná potřebné svalové skupiny. Při klasickém cvičení obvyklými způsoby může být v akci střídavě maximálně kolem 40 - 50% svalových vláken. Vibrační deska však narušením rovnováhy aktivuje
až 95% svalstva
v těle.

Hubnutí.
Kontrakce a uvolnění svalů se střídají ve frekvenci zvoleného programu. V aktivních svalových buňkách narůstá spotřeba energie. Proto cvičení na power plate, vibro jett
a dalších, spaluje tuky zvýšeným tempem a je cestou jak rychle zhubnout.

 

Posilování, nejen rychlé hubnutí.
Vibrační cviky a posilovací stroj způsobí při častějším používání zároveň zpevnění namáhaných svalů. Rychle dosáhnete zhubnutí i zpevnění břicha, stehen, hýždí. Ale navíc ještě i posílení vnitřního svalstva, posílíte záda a svaly na pažích.


Celulitida.
Z vibrační plošiny se cvičení přenáší nejen na svaly. Trénink rozpohybuje hmotu pod kůží (svaly, tekutiny, tuky). Pokožka se střídavě napíná a uvolňuje. Rychle se zvýší prokrvení, průchod lymfy, uvolní se kolagenní vlákna. Při současném spalování tuků tato jedinečná kombinace znamená jediné: celulitida mizí.

Vibrační plošina přináší první efekt již při dvouminutovém cvičení. Nejčastěji se stroj používá do 10 minut. Tato doba způsobuje změny srovnatelné s jednou hodinou klasického cvičení. I proto má vibro deska takovou popularitu.

Celebrity.
Předností vibrační plošiny využívá řada celebrit. Jak se dočtete jinde na webu, vibrační stroje využívají například Madonna, Nicole Kidman, Julia Roberts, Simona Krainova, Heidi Klum, Claudia Schiffer, Clint Eastwood, Sting, stovky sportovních týmů jako fotbalový klub Inter Milan, basketbalový klub NBA Chickago Bulls, ale také třeba vesmírná agentura NASA.

V Jablonci nabízíme vibro plate ve spojení s dalšími procedurami v programech pro formování postavy, hubnutí, proti celulitidě, ale i v programech na překonání stresu a pro rehabilitaci. Vibrační plošina je výborným doplněním ke kryokabině, VacuShape, Lymfovenu a vyhřívaným bandážím Beautytherm Profi.

Cvičení na vibračních posilovacích strojích je dostupné pro každého, bez ohledu na věk, hmotnost, trénovanost či fyzickou kondici. Plošina je vhodná při sedavém zaměstnání,
pro ty kdo nemají čas nebo chuť na pravidelné cvičení

Přináší pozitivní výsledky v nejkratším možném termínu. Je šetrné ke kloubům, kostem, chrupavkám, vazům. Kontraindikace jsou obvyklé, uvádíme je na konci textu.

Jak vibrační posilovací plošina prospívá.

Pozitivní zdravotní účinky cvičení na vibrační plošině:
zlepšuje prokrvení všech tkání, včetně vnitřních orgánů,
podporuje transport lymfy,

způsobuje vylučování hormonů důležitých pro prevenci osteoporózy,

trénuje rovnováhu, koordinaci a celkovou kondici,
zlepšuje flexibilitu a rozsah pohybu při rehabilitaci,
stimuluje produkci neurotransmiterů, vč. dopaminu, serotoninu a endorfinů,
pomáhá při stresu a depresi,
urychluje zotavení a regeneraci po psychické i fyzické zátěži,
pomáhá při léčbě, bolesti a ztuhlosti kloubů a svalů,
zvyšuje tvorbu růstového hormonu,
brání ukládání nechtěného tuku,
spaluje kalorie stejně, jako hodinový jogging.


Vibrační posilovací stroj má kontraindikace pro cvičení:
Těhotenství, hluboká žilní trombóza, akutní kardiovaskulární onemocnění, kardiostimulátor, čerstvá poranění tkání, kloubní náhrady, kýla, nemoci plotének, epilepsie, akutní onemocnění.

www.relaxace.com © 2009