Relaxace, relaxační pobyty, naprostá pohoda. Lázně: víkend, týden, dovolená. Regenerace, Stress management - relax.

relaxační lázně

Relaxace, relaxační pobyt - pobyty, regenerační programy.

Stress management, Relax & Vital
RELAX - CENTRUM

PhDr. Karel Hlavatý
 
Tel. 483 310 623

Relaxace a regenerace pomocí hydroterapie - nejsilnější a nejúčinější metoda s vynikajícími účinky na celý organismus i na psychiku. Relaxační pobyt - pobyty, víkend, týden, dovolená. Relaxační pobyt - pobyty speciál: Stres, Manažer - relaxace, Nadváha, Senior, Stress & Relax, Záda a klouby, Dyslexie - LMD. Mimořádně intenzivní a účinné relaxační pobyty ( pobyt ), ozdravné a regenerační programy, relaxace na víkend, týden i klasické. Procedury 120 - 180 minut denně. V příjemném, neformálním prostředí se spojují relaxace, lázně a klasická rekreace v nádherném kraji (Jizerské hory, Český ráj, Krkonoše).

Blahodádrná koupel odplaví stres, napětí i bolest. Okamžitá a intenzivní relaxace regeneruje duševní síly, je pramenem psychické pohody.

relaxace-lázně-koupele

Používané procedury: hydromasážní bazén, whirpool, vířivka, oxygenoterapie, magnetoterapie, shiatsu, sauna, masáže, ruční lymfodrenáž, lymfodrenáž přístrojem Lymfoven, hydrocolon terapie, solárium, bylinné koupele, suchá uhličitá koupel, biofeedback, relaxační přístroje (psychowalkman), relaxace - autogenní trénink, vyhřívané bandáže, rašelinové koupele a lokální zábaly, " fitness věž, rotoped atd.

Podrobněji: relaxační programy a procedury.

Ceník: Relaxační pobyty.

[Home]

TOPlist - statistiky