Relaxace, relaxační pobyty v lázních

Relaxace pro dva, relaxační pobyty v lázních.

relaxace pro dva relaxace hotel relaxace pro ženy

Relaxace pro ženy, masáže, vířivka, relaxace na víkend,
Praha 60 minut


Relaxace, relaxační lázně, speciální relaxační techniky.

Relaxační procedury - masáže, koupele, zábaly - v rozsahu až 1 - 5 hodin denně, jsou základem pro intenzivní relaxační pobyty pro dva dny, na víkend, týden či dovolenou.

Relaxace
je především psychické uvolnění, stav příjemného klidu, koncentrace na vnitřní prožitky, odpoutání se od okolního světa. Relaxace má měřitelné fyziologické charakteristiky: boiproudy na nervových drahách jsou naladěné na pomalou "alfa" frekvenci. Mozek zajišťuje intenzivní regeneraci po zátěži a stresu, obnovuje se energie nervových buněk. Zlepšuje se výkonnost a odolnost psychiky, pozornost, myšlení, učení, představivost, kreativita. Dochází k posílení imunitního systému, organizmus ze intenzivně vyrovnává s vlivy, ohrožujícími zdraví, nastupují procesy uzdravování.

Hluboké relaxace
lze rychle dosáhnout kombinací vhodných procedur i pomocí speciálních přístrojů. Pro navození stavu relaxace využíváme např. pulzní magnetické pole pracující s frekvencemi pod 7 Hz, audiovizuální stimulaci a přístroj BodyWave, pracující se zvukovou vlnou. Blahdárné jsou relaxace v koupelích (termál - hydromasáže, slatina - rašelina, byliny, solné koupele), relaxace při masážích (klasické, reflexní, medové, shiatsu, masáž lávovými kmeny, lymodrenáž), relaxace teplem (vyhřívané bandáže, sauna, rašelinové obklady).

Pro informace o relax programech, např. Balneo, Relax Vital, Stress management, Nadváha - celulitida, Záda - klouby, Senior, a o jednotlivých procedurách, doporučujeme navštívit stránku
Relaxační pobyty a programy.

Hlavní zaměření Relaxačních Lázní Jablonec:
- relaxace, která posílí nervy, pohladí duši
- programy pro ženy sestavené z koupelí, masáží a zábalů
- managerské programy pro dobití energie
- pobyty s terapeutickým zaměřením na stres, depresivní stavy, vyčerpání

relaxace víkend v zimě relaxace vířivka relaxace bazén

 

 

Relaxace na webu: Relaxace na Léčiva.cz http://relaxace-a-masaze.prirodnileciva.cz SILESIA - Relaxace http://www.solne-jeskyne.cz/relaxace.htm Relaxace na doktorka.cz http://duchovno.doktorka.cz/relaxace


www.relaxace.com © 2009