Lázeňské pobyty

Psychika - léčení i rekonvalescence.
Soukromé lázně vede psycholog.
Individuální programy, osobní přístup.
Zvýhodněné ceny.
Možnost intenzivní kryoterapie.

Přírodní progesteron - složení


Bioidentický progesteron, krém Feminine Balance
Složení.
Micronized USP Progesterone (Wild Yam Root), Purified Water, Aloe Vera Gel, Avocado Oil, Carrot Oil, Cramp Bark, Lemon Grass Oil, Vegetable Glycerin, Rosemary Extract, Chamomile Extract, Milk Thistle Extract, Stearic Acid (Vegetable Oil), Vitamin A, Vitamin E (Tocopherol), Grape Seed Extract. Certified Organic Herb.

Receptura striktně dodržuje podmínky Dr. Johna Lee, progesteron je získán z kořene divokého yamu. Bioidentický progesteron odpovídá požadavkům USP (United States Pharmacopeia), pro nejvyšší čistotu, kvalitu a sílu. Je mikronizovaný, což zaručuje postupné a dokonalé vstřebávání.

Užívání.
Krém je v balení s pumpičkou. Jedna dávka je přibližně 1 gram krému, obsahuje cca 20 mg přírodního bioidentického progesteronu. Krém se nanáší na místa s dobrým prokrvením. Postupně se střídá aplikace na krk, zápěstí, vnitřní stranu paží nebo stehen atd. Užívá se dlouhodobě, zpočátku 2x denně, vždy jeden stisk dávkovací pumpičky

Ženy s menzes v době od 12. dne cyklu do 2 dnů před očekávanou menstruací.
Ženy bez menstruace aplikují krém 25 po sobě následujících dnů v měsíci, pak je týden pauza.

Užívání krému a jeho účinky je vhodné konzultovat s lékařem.

Krém Feminine Balance se v ČR neprodává.
Objednávali jsme  z USA, kontakt je ZDE

Cena s poštovným je kolem 730,- Kč, platba kartou na Paypal.com (je potřeba založit zde účet). Dodání na celnici v ČR trvalo týden. Proclení trvá asi 5 dnů, vyřizuje Česká pošta, poplatky jsou zhruba 400,-, platí se při převzetí zásilky (dobírka). K vyřízení celních formalit je potřeba vyplnit, naskenovat, mailem poslat plnou moc, žádost o elektronické zasílání oznámení, kopii objednávky v internetovém obchodě, doklad o provedené platbě u Paypal a prohlášení že zásilka číslo xxx  obsahuje zboží pro soukromou potřebu fyzické osoby ( tělový krém Feminine Balance).

 

Ověřujeme možnost jiného dodavatele, máte-li zájem, pošlete nám dotaz na E-MAILPřírodní progesteron - krém, jak a proč pomáhá. Více informací ZDE  
Vliv progesteronu na psychiku a nervové buňky ZDE


Posílení pánevního dna, bolesti kříže, inkontinence: BioCon2000
Výborný web o neplodnosti, endometrióze, těhotenských problémech FERTILITY.cz
Na problémy se spánkem MELATONIN
Na vrásky, pokožku, vlasy, klouby jsou perfektní kolagenové tobolky COLWAY


www.relaxace.com © 2009