Lázně Jablonec víkendové wellness pobyty

Lázně Jablonec

Lázně Jablonec lázně v soukromí

Lázně v soukromí, wellness i relaxační pobyty.
Lázně na pohybové ústrojí, nervy, stres a psychické vyčerpání.

Lázně s individuální péčí, klasické i víkendové pobyty.

Lázeňské pobyty na podporu léčby, prevenci a rekonvalescenci.

Lázeňské pobyty s možností kryoterapie.

Lázně
na pohybové ústrojí, záda, klouby, revmatické nemoci a bolesti. Rehabilitace při dlouhodobých a chronických potížích, po úrazech, operacích, onemocněních, CMP atd.
Lázně na onemocnění spojená s chybnou reakcí imunitního systému (na revma, artritidu, Bechtěrevovu chorobu, RS - roztroušenou sklerózu, Parkinsona, astma, alergie ...).
Lázeňské pobyty pro poruchy příjmu potravy - nadváhu, bulimii, anorexii.
Lázně - překonání následků psychického vyčerpání a stresu.

Intenzivní lázeňské pobyty,
lázně pro dva, lázně na víkend, týden či dovolenou mohou mít rozsah přizpůsobený podle přání, zdravotní kondice a možností klienta.

Prostředí
je komorní, na pobyty s programem přijímáme zpravidla kolem 10 hostů ve stejném termínu. Programy se přizpůsobují cílům klienta, mohou být i velmi intenzivní. Obvyklý rozsah péče je 2 - 5 hodin denně.

Jsme soukromé nezdravotnické zařízení, o složení konkrétního programu rozhoduje psycholog s týmem fyzioterapeutů. Se zdravotními pojišťovnami nespolupracujeme.

lázně - polárium lázně - shiatsu terapie lázně na stres - relaxační pobyty

 

Termální lázně - hydromasážní koupele. Lázně pod širým nebem, teplota 36 - 38° C, hydromasážní proudy. Koupele, relaxace, soukromí. Optimální prostředí pro odplavení stresu a dosažení absolutní pohody. Ideální na pohybové ústrojí, k rehabilitačnímu cvičení, při svalových atrofiích či spasmech, po operacích kloubů a pohybového aparátu, pro děti, při porušené termoregulaci. Dobré víno zde chutná dvojnásob.

Informace
o cenách pobytů z lázeňským programem ZDE

Lázně v zimě:

termální lázně zima lázně termály v Čechách

 


Napište nám: Kontakt 

 

Další lázně na webu:
Mariánské Lázně www.marianskelazne.cz/cs/ Janské Lázně www.janskelazne.cz/cz/ Priessnitzovy lázně Jeseník www.priessnitz.cz Lázně Velichovky www.velichovky.cz/cs Františkovy Lázně www.frantiskovy-lazne.cz/ Lázně Luhačovice www.lazneluhacovice.cz/cz/ Velké Losiny www.lazne-losiny.cz Léčebné lázně Bohdaneč a.s. www.llb.cz Lázně Bělohrad www.lazne-belohrad.cz Lázně a termální lázně www.termalni-lazne.info Lázně Františkovy Lázně a.s. www.franzensbad.cz/cs

www.relaxace.com © 2009