Lázně, víkendové pobyty - wellness

Psychika - léčení i rekonvalescence.
Soukromé lázně vede psycholog.
Individuální programy, osobní přístup.
Zvýhodněné ceny.
Možnost intenzivní kryoterapie.

Lázně Jablonec

Lázně Jablonec datují počátek své činnosti do r. 1992, kdy byla dokončena stavba hlavní provozní budovy. Poskytují široký výběr pobytů se zaměřením na řadu potíží, zejména psychických a psychosomatických. Jsou oblíbeným a vyhledávaným místem nejen pro lázeňské, ale i wellness a víkendové pobyty.

wellness Jablonec Penzion Jablonec

Lázně mají komorní ráz, péče je založena na individuálním přístupu. Pobyty mohou být obvyklé rozsahem procedur a finanční náročností, ale i nadstandardní, s velmi intenzivním programem. Kapacita lázní je limitována, obvykle počtem 10 hostů. Ubytování je standardní, pokoje se sociálním zařízením, WiFi připojení a na přání TV. Celková atmosféra je plná klidu a pohody.

Jablonec nad Nisou
je město známé především staletou tradicí sklářské výroby. Nachází se na úpatí Jizerských hor, 100 km severně od Prahy. Nabízí řadu příležitostí pro báječnou dovolenou. Najdete zde historické památky, muzea, přehradu, turistické trasy i příjemné restaurace. V zimě je v okolí dostatek sněhu na běžky i sjezdovky.

Lázně - prevence, podpora léčby a rekonvalescence:

- psychické a psychosomatické potíže související s akutním i chronickým stresem,   vyčerpáním, dlouhodobou únavou, depresemi. Syndrom vyhoření, závislosti.

- krátkodobá intenzivní relaxace a wellness pobyty pro rychlou regeneraci

- rehabilitace a problémy pohybového ústrojí, záda, klouby, stavy po úrazech, operacích

- poruchy příjmu potravy, nadváha, obezita, hubnutí, pobyty při ohrožení metabolickým   syndromem

- aplikace celotělové kryoterapie a rehabilitace při bolestech, otocích a potížích   souvisejících s chybnou činností imunitního systému (alergie, lupénka, astma, artritida,   revmatická onemocnění, m. Bechtěrev, m. Parkinson, roztroušená skleróza ….)

- individuální pobyty pro těhotné a po porodu.

Všechny pobyty, wellness, rehabilitace či lázně, zahrnují také péči o psychiku. Jsou velmi vhodné pro klienty, kteří by potřebovali psychologickou podporu, ale z různých důvodů se návštěvě psychologa či psychiatra vyhýbají.

Příklad procedur:

Masáže klasické, rehabilitační, reflexní, lymfatické, kraniosakrální.
Shiatsu, hydromasáže, masáž lávovými kameny Hot Stones.
Rehabilitace v bazénu, teplota 36 stupňů.
Pohybová rehabilitace.
Koupele s rašelinou, bylinné, solné, medové.
Oxid uhličitý - vakové uhličité koupele.
Teplé obklady s rašelinou nabo včelím voskem a propolisem.
Zábaly ve vyhřívaných bandážích.
Celotělová kryoterapie.
Rehabilitace s fyzioterapeutem.
Audiovizuální a transkraniální stimulace.
Psychologické metody.

Vybavení.
Lázně disponují bohatým vybavením pro fyzioterapii a wellness. Jsou zde lymfoveny, pulzní magnetické pole, InBody diagnostika, podtlakový systém VacuShape, koupelové vany, Bodywave – masáž zvukovou vlnou, kryokabina, audiovizuální stimulace CNS, rehabilitační bazén, hydromasážní proudy, sauna, rotoped, eliptický trenažér, posilovací věž, bioaktivní laser, Lipo strong laser.

Programy připravuje zkušený psycholog s týmem spolupracovníků, fyzioterapeutů s vyšším odborným a vysokoškolským vzděláním. Stálými spolupracovníky jsou výborní terapeuté a maséři s potřebnou kvalifikací a bohatými praktickými zkušenostmi.

Lázně Jablonec jsou soukromé nezdravotnické zařízení. Zdravotní pojišťovny na služby nepřispívají. Prostory nejsou bezbariérové. Pokud není klient soběstačný, je pobyt možný jen za doprovodu další osoby.

Ve stejném objektu jako lázně nabízíme i ubytování bez procedur. Pro dovolenou v Jablonci nad Nisou a pro pracovní cesty je k dispozici kategorie rodinný hotel nebo penzion.

Pokud vás zajímají reference, názory a zkušenosti, můžete využít kontakty v síti Facebook. Řada uživatelů nás zná osobně.

Lázně Jablonec provozuje sdružení fyzických osob:
Ing. Hana Hlavatá IČO 16391527, PhDr. Karel Hlavatý IČO 10422731

Lázně - sanatorium Tereza Jablonec


Adresa:
Lázně Jablonec
Novoveská 28 a
466 01 Jablonec nad Nisou

Telefon: 483 310 623, 777 310 622
e-mail: info@relaxace.com


www.relaxace.com © 2009