Chřipka, viróza, nachlazení, rýma.

Chřipka - prevence v lázních lázně - imunita a chřipka Relaxační léčba, relax a wellness - prevence proti nachlazení a chřipce


Pro někoho celoroční téma, většinou však sezonní problematika:

Chřipka, viróza, nachlazení, rýma, očkování proti chřipce.

Jaké jsou příznaky a léčba - jak na chřipky a virózy
(i střevní), u dospělých, seniorů, dětí či v těhotenství.

Chřipka, nachlazení, angína - výrazy, které se často zaměňují, používají se pro stav, kdy je nám bídně, teče z nosu, stoupá teplota, dostaví se bolest v krku, kašel. Příznaky jsou podobné, příčina a léčba se podstatně liší.
Angína je bakteriální onemocnění, zánět mandlí, léčí se nejčastěji antibiotiky.
Kašel, rýma a zvýšená teplota může doprovázet obyčejné banální virové onemocnění z nachlazení, ale i vážné bakteriální zánětlivé choroby horních cest dýchacích, nosních dutin, průdušek či plic. Při teplotách nad 38 stupňů je proto rozumné kontaktovat lékaře druhý či třetí den.
Chřipka - vysoce nakažlivé virové onemocnění dýchacích cest. Původcem jsou viry různých typů a kmenů, některé se vyvíjejí, proměňují, přizpůsobují se lékům.
Typické příznaky chřipky: rychlý nástup horečky, bolestí hlavy, svalů, kloubů, rýma, často dávivý kašel.

Léčba, léky proti chřipce.

Při mírnějším průvěhu se neliší od léků proti nachlazení. Nemocný by měl bezpodmínečně zůstat na lůžku, v klidu, bez jakýchkoliv aktivit. Zpočátku nečíst, nesledovat televizi, pokud možno spát. Nejčastěji se podává Paralen, Modafen a Panadol.
Zmírnit příznaky pomůže švýcarský Olej z 31 léčivých bylin - základ domácí lékárny. Potírají se nosní dírky, spánky, obočí, bolavé svaly, přidává se do koupele, lze inhalovat. Na polštář a do kapesníku je dobré lehce nastříknout Eucasol spray. Usnadní dýchání, zmírní kašel a rýmu.

U kmenů způsobujících epidemie je třeba pro zmírnění a zkrácení průběhu do 48 hodin nasadit antivirotika (např. Tamiflu).

Riziku onemocnění a někdy dramatických následků choroby, je rozumné přecházet. Velmi spolehlivé je včasné očkování.

Nejdůležitější je celoroční prevence - otužování, životospráva, dobrá fyzická i psychická kondice. Preventivní účinek a schopnost zesílit působení léků má Aloe Vera Barbadensis Miller. Bezkonkurenční jedničkou v příznivých účincích na imunitní systém je Colostrum. Praktické zkušenosti i klinické studie dokládají srovnatelnost jeho účinků s antivirotiky.

Přináší rovněž pomoc u alergií, astmatu, lupenky, revmatických chorob, rozrtoušené sklerózy, Bechtěreva, Alzheimera, Parkinsona. Vynikající jsou preventivní účinky nejen
u viróz a chřipky. Kombinaci Aloe + Colostrum neodolá žádná z chorob, je tou nejúčinější volbou pro prevenci a léčení širokého spektra onemocnění, od autoimunit po rýmu
a nachlazení, pro děti, dospělé a seniory, v těhotenství i pro kojící. Užívá se v menších dávkách po období, kdy se očekává výskyt chřipky, ve vyšších dávkách jako součást léčby.

Kryoterapie - prevence virových onemocnění.

Zvýšit celkovou otužilost, odolnost organizmu dokáže za velmi krátkou dobu kryoterapie.
U všech našich klientů vzrostla imunita, většina od absolvování kůry vůbec neonemocněla.

Kryoterapie - prevence chřipky, nachlazení a virózy Polárium podporuje imunitu proti chřipce, nachlazení a virózám Polárium může pomoci jako očkování proti chřipce.


Polárium
zlepšuje imunitu a odolnost proti virovým nákazám. Podporuje léčbu dalších chorob: lupénka - psoriáza, alergie, astma, roztroušená skleróza, Bechtěrev atd.. Při aplikaci celotělovéí chladové terapie jsou velmi dobré a dlouhodobé výsledky.

Lázně v zimě - prevence chřipky a virových onemocnění Na virová onemocnění hydroterapie - zvyšuje imunitu proti nachlazení Koupele - otužování proti chřipce

 OBJEDNÁVKA.


Zboží odesíláme zpravidla ihned, nejdéle do třetího pracovního dne. Platit můžete kartou (cena zboží + 50,-), nebo dobírkou. Poštovné a balné u zásilky na dobírku je 110,- Kč. Neporušené zboží lze vrátit do 14 dnů bez udání důvodu, 24 měsíců můžete reklamovat vady v rámci záruční lhůty na adrese Relax Centrum, Novoveská 28a, 466 01 Jablonec nad Nisou. IČO: 16391527. Jsme plátci DPH, uvedené ceny jsou konečné.

 

Chřipka (Influenza) a její léčba www.chripka.cz
Chřipka - Wikipedie cs.wikipedia.org/wiki/Chřipka
Virtuální centrum Chřipka - Ordinace.cz www.ordinace.cz/centrum/chripka/
Ptačí chřipka - Informace o H5N1 www.ptaci-chripka.cz
Chřipka v těhotenství, příznaky, chřipka a její léčba www.chripka.over.cz
Chřipka? Možná je to mnohem horší - iDNES.cz www.zdravi.idnes.cz/chripka-mozna-je-to-mnohem-horsi-daa-/zdravi.asp?c=A081103_103858_zdravi_bad
CHŘIPKA produkty a lékařská poradna www.prozdravi.cz/chripka/
GIANT microbes - Tenhle mikrob nevypadá jako drsňák www.giantmicrobes.cz/katalog/zdravotni/chripka
Coldrex horký nápoj a tablety www.coldrex.webnode.cz/chripka-nachlazeni
Chřipka je virové onemocnění ... www.vseprozdravi.cz/nemoci/chripka.html
Chřipka, nachlazení Abeceda Zdraví.cz nemoci.abecedazdravi.cz/chripka-nachlazeni
Chřipka v těhotenství - Fit Porod.cz www.fit-porod.cz/tehotenstvi/zdravi/chripka-v-tehotenstvi
CHŘIPKA | ZDRAVÍ | Nakupnicentrum.cz www.nakupnicentrum.cz/zdravi/chripka/Lázně Relax Jablonec
tel. 483 310 623 
ICQ 204760765
Relax Centrum - mapa

www.relaxace.com © 2009