Cestování, dovolená, ubytování.
Obrázky a seznam zajímavých míst, tipy: Český ráj, Praha, Severní Čechy, Relaxační lázně Jablonec, Jizerské hory.

Český ráj: hrad Trosky, hrad Kost, Skalní město.

Sychrov, jeden z nejkrásnějších zámků v Čechách.

Praha.
Hradčany, katedrála Sv. Víta, Karlův most, Malá Strana , chrám Sv. Mikuláše, Týnský chrám na Staroměstském náměstí.
Severní Čechy, Liberec a okolí.
Zámek Frýdlant, Klášter Hejnice, Ještěd. Další oblíbené cíle: zoologická a botanická zahrada, Severočeské muzeum, Babylon, zámek Lemberk, Obří sud u Libverdy.

Relax Centrum - Jablonec nad Nisou.
Jablonec na Nisou, brána do Jizerských hor, město proslulé bižuterií a sklářskou tradicí. Místo ideální pro rekreaci, sport
a turistiku. V okruhu 35 km najdete hory, přehradu, hrady, zámky, zříceniny, skalní města, horolezecké terény, krápníkové jeskyně, muzea, galerie, zoologickou a botanickou zahradu, kryté plavecké haly, zábaví centrum Babylon a řadu dalších zajímavostí. Praha je vzdálena 60 minut pohodlné jízdy autem, 90 minut autobusem.

Relaxační lázně Jablonec.
Místo, kde najdete řadu speciálních a originálních programů k obnově duševní energie, klidu a pohody. Oblíbené i méně známé procedury jsou sestavované do programů podle Vašich individuálních potřeb a přání.
Pro více informací o procedurách a programech můžete navštívit www.relaxace.com

Jizerské hory.
Patří k nejvyhledávaněším a nejoblíbenějším cílům pro pěší turistiku, cykloturisty, i pro ty, kteří nejradi krásná místa navštěvují autem. Rozmanitá krajina potěší každého, jak je na patrno na obrázcích.

 

 

TOPlist - statistiky