Suchá uhličitá koupel - plynová obálka.

wellness - hydromasážní bazén hotel - ubytování relaxační lázně Jablonec n. N.

Relaxační Lázně
Wellness víkend, týden, dovolená.

RC - relaxační centrum


Lázně na nervy, balzám pro duši.
Prameny psychické pohody.

Plynová obálka, suchá uhličitá koupel
CO2-terapie.

Suchá uhličitá koupel


Suchá uhličitá koupel.

Zábal v pytli s oxidem uhličitým (CO2 plynová obálka, plynový zábal). Jedná se o jednu z nejpříjemnějších a nejpoužívanějších lázeňských procedur. Aplikace suchých uhličitých koupelí se provádí od 19. století, formou vakových koupelí pak od roku 1973. Základ působení uhličité koupele: kysličník uhličitý rozšiřuje cévy, podporuje vyšší vstřebávání kyslíku. Uhličitá koupel zvyšuje prokrvení v povrchových vrstvách pokožky i hlouběji v organizmu. Zajišťuje přísun živin a kyslíku do všech tělesných tkání, zejména pak k nervovým buňkám a do mozku. Kůra zahrnuje nejčastěji 10 a více aplikací. Zábal aktivuje lymfatický systém a ovlivňuje odvádění škodlivých látek z organizmu krevním oběhem i lymfatickými cévami. Koupel odstraňuje soli, tuky a toxiny z problematických partií pokožky, působí protizánětlivě, má hojivé, analgetické a vitalizační účinky, odstraňuje vyčerpanost, obnovuje elasticitu a pružnost pleti. Uhličitá koupel zlepšuje prokrvení periferních částí těla, podporuje okysličení tkání při poruchách srdečně cévního sytému, při ischémii, po infarktu. Metodu lze doplnit o aplikaci krémů, doplňků s vitamíny a minerály např.: proti celulitidě, revma, pro lepší prokrvení aj.

Nejčastější použití plynové obálky: kůra ke snižování nadváhy a odstranění celulitidy, omlazení pokožky, poruchy prokrvení končetin (studené ruce, nohy), onemocnění srdce a cév, křečové žíly, otoky, dýchací potíže, psoriasis, hypertenze, klouby, sexuální dysfunkce, stres, nespavost, psychická zátěž, svalové spazmy, ztuhlá a bolavá záda. Zlepšení mozkových funkcí, paměti a pozornosti.

Naše nabídka se liší od systému Biotherik MUDr. Kovaříka, který je na léčivých účincích uhličitých koupelí rovněž založen.

Procedury doplňující zábaly s CO2: lymfoven, pulzní magnetické pole, kyslíková kůra, vyhřívané bandáže, solné koupele, kryokabina ... .

Při všech potížích s pokožkou - akné, lupénka, alergie, plísně - doporučujeme dlouhodobé užívání Aloe Vera Barbadensis Miller. Díky vynikající kompozici enzymů, saponinů, aminokyselin, stopových prvků a vitamínů umožňuje očistu vnitřního prostředí organizmu (střeva, cévy, játra, mikrokapiláry vyživující buňky ve tkáních) a optimalizaci funkcí imunitního systém. Normalizuje krevní tlak, významně zlepšuje stav při diabetu. Základní pitná kůra představuje 6x 1 litr gelu (užívá se zhruba 5 měsíců). Problémy pohybového ústrojí, bolavé klouby, otoky, poúrazové stavy velmi účinně odstraňuje Aloe obohacená
o chondropotektiva glukosamin sulfát a MSM.


Prodej:
nabízíme plastikový vak vhodný pro aplikaci suché uhličité koupele, rozměry
1000 x 2000 mm, 0,065 mikronů, materiál transparentní LDPE, 1. jakost, bez atestů.
Cena 28,- Kč za kus, minimální objednávka 20 kusů.


Informace o dalších léčebných, relaxačních a wellness programech (Relax Expres, Deprese, Kryoprogramy, Senior, Nadváha - celulitida, LMD, Stres management, Lymfatický systém) najdete na: Lázně - relaxace.


Relaxační hubnutí - úbytky v průměru 10% na obvodu, až 5 kg po deseti dnech.
Více na stránce Hubnutí.

Relaxační Lázně Jablonec nejsou zdravotnické zařízení, programy připravuje a vede psycholog. Výhodou je klidná neformální atmosféra a individuální přístup ke každému
z hostů. V jednom termínu přijímáme zpravidla nejvýše 10 osob pro pobyt s programem.


Stimulace mozku -  relaxační přístroj

Oxygenoterapie - inhalace čistého kyslíku Shiatsu terapie

Lázně Relax Jablonec, zima, venkovní termál s hydromasáží.

relaxační lázně zima relaxační koupele termál

Napište nám: Kontakt.


www.relaxace.com © 2009