Benefity, zaměstnanecké výhody.

Lázně benefity

Lázně - wellness benefity


Medical - wellness benefity,  více energie.

Benefity pro zdraví - prevence, terapie, rekonvalescence.

Snížení psychického napětí, stresu.

Zdraví a psychická kondice, to jsou faktory ovlivňující efektivitu a výkonnost na všech úrovních. V individuální činnosti, v organizacích, od malých firem po nadnárodní koncerny. V administrativě, školství, státní správě, zdravotnictví či ve složkách záchraného systému. Od operátorů call centra po top management. O prospěšosti péče zde není pochyb.

V komorním, příjemném prostředí poskytujeme kvalitní, velmi intenzivní a rychle dostupné programy, zaměřené na prevenci, podporu léčby, rehabilitaci a rekonvalescenci zejména
v následujících oblastech:

- únava, psychické potíže a psychosomatické problémy související se stresem, vyčerpáním,   dlouhodobou zátěží, osobními i pracovními potížemi;

- pohybové ústrojí, záda, klouby, stavy po úrazech, operacích, CMP;

- poruchy v příjmu potravy, nadváha, anorexie, bulimie;

- chronické potíže a onemocnění související s chybnou činností imunitního systému   (alergie, astma, artritida, revmatická onemocnění, lupenka ….).

Přednosti:

* Profesionálně vypracovaný systém psychologické a zdravotní prevence, terapie
i rehabilitace. Důraz na psychické faktory zdraví a výkonnosti. Stres patří k nejvýznam-nějším příčinám poklesu výkonu, chyb, absence, ztráty motivace, problémů v komunikaci či konfliktů na pracovišti. I řada zdravotních potíží má přímou souvislost s psychickým stavem.

* Formální podoba respektuje požadavky zaměstnavatele. Fakturovat můžeme rekreační nebo rehabilitační pobyt. Vystavujeme pobytové certifikáty vhodné jako odměna či dar. Program může být doplňkem pracovního jednání. Zážitkový psychologický kurz "Stres - jeho zvládání a souvislosti" lze pojmout jako součást firemního nebo individuálního vzdělávání pro oblast řízení či marketinku, atd..

* Jsme plátci DPH, ceny uvádíme včetně daně. Na pobyty je možné přispívat z fondů sociálního rozvoje. Akceptujeme poukázky Sodexo Pass, Accor Services, Cheque Dejeuner. Služby nabízíme formou ad hoc spolupráce s minimální administrativní náročností.

Přednosti pro příjemce služeb:

* Pobyty jsou velmi variabilní: rekreace, wellness dovolená, preventivní zaměření, terapeutický program, rehabilitace ... Vždy je možné využít konzultace se specialisty
v oboru fyzioterapie a psychologie.

* Spojení wellness, rekreace a rehabilitace = intenzivní obnova psychické kondice
a výkonnosti, prevence i náprava psychosomatických potíží.

* Časový rozvrh i rozsah procedur můžeme přizpůsobit přání klienta. Zůstává čas pro rekreační aktivity, výlety, turistiku atd.


Nejsme zdravotnické zařízení. Programy připravuje a řídí psycholog
s týmem zkušených fyzioterapeutů.

Lázně na stres

 

Napište nám:

Vaše příjmení, jméno:
e-mail pro odpověď:
Telefon :
 
Objednávka, dotazy na termíny, obsah programů ...

 

Lázně - benefity

wellness - překonání stresu

Lázně Jablonec


www.relaxace.com © 2009