Alvelo, Cleanse

Lázně Relax Jablonec

hotel Relax Jablonec bazén

hotel Relax Jablonec pokoje

hotel JablonecALVEOposilující prostředek na stres, únavu a psychickou zátěž.

Potlačuje většinu známých potíží souvisejících se stresem: Alveo rychle působí na funkce srdce a cév, krevní tlak, bolesti kloubů a zad, trávicí procesy, stav pokožky, alergie, záněty, dýchací cesty, bolesti hlavy, soustředění, vůle, paměť, myšlení a rozhodování, spánek, nálady, emoce, imunita, únava a vyčerpání, regenerace, vitalita.


V polovičních dávkách vhodné i pro děti pro posílení imunity a pozornosti, zlepšení výkonů fyzických a psychických. Informace o složení nápoje:
ZDE


Clenanse Plus

Mimořádný přírodní bylinný detoxikant.. K detoxikaci jater, ledvin, tlustého střeva, plic a kůže. Je využitím poznatků moderní západní naturopatie a výsledků nejnovějších vědeckých výzkumů. Detoxikace = odstranění dlouhodobě usazených škodlivých látek ze zažívacího, vylučovacího a dýchacího systému. Obnovení jejich správné funkce, zejména střev, jater a ledvin. Složení:

Dávkování: 4 kapsle denně, nejdéle však 3 měsíce, poté na 3 měsíce vysadit. Upozornění: Neužívejte místo léků, nevysazujte léky předepsané lékařem!


Distribuce obou přípravků byla zrušena. Pro posílení organizmu a detoxikaci doporučujeme využít

vynikající učinky Aloe VeraLázně Relax Jablonec. Wellness, terapie stresu, depresí a psychického vyčerpání. Psychologická poradna při problémech osobních, partnerských, pracovních i výchovných. Pobytové programy pro víkend, týden, dovolenou vede psycholog. Stress management - relax, Relax - vital, Nadváha - celulitida, Senior, Balneo, Záda - klouby, Dyslexie. Masáže, shiatsu, lymfodrenáž, magnetoterapie, oxygenoterapie, rašelina, zábaly, vyhřívané bandáže, venkovní termál.Alveo - podrobné složení:

Aloe vera
Pro obsah aloinu má příznivé účinky na zažívací trakt a projímací účinky. Působí přímo v tlustém střevě, desinfekčně a antibioticky. Je to posilující a prostředek, pomáhá při léčbě artritidy (zánětlivého onemocnění kloubů), zmírňuje zažívací potíže, odstraňuje zácpu, regeneruje pokožku, účinně léčí popáleniny.

Žen-šen (ginseng)

Bylina se schopností vyrovnávat funkce k "normálnímu" stavu, doplňovat a harmonizovat energii. Využívá se k léčbě únavy, poklesu fyzické i psychické výkonnosti. Je ideální léčivou rostlinou pro stárnoucí organizmus. Zrychluje myšlení a efektivně urychluje rekonvalescenci. Zvyšuje obranyschopnost, zlepšuje metabolismus, snižuje hladinu cholesterolu, posiluje srdce a přispívá k prodloužení života.

Žen-šen sibiřský (eleuterokok)

Jedno z nejlepších přírodních léčiv pro kardiovaskulární systém. Zvyšuje průtok krve srdcem a normalizuje krevní tlak. (avšak bez tendence tlak snižovat, pokud je normální). Eleuterokok patří také mezi nejznámější adaptogeny (pomáhá tělu dosáhnout harmonie s prostředím). Působí preventivně při stavech tělesné únavy, vyčerpanosti, ale také u cukrovky, rakoviny, revmatického onemocnění srdce a jiných kardiovaskulárních chorob, zajišťuje dobrý stav reprodukčních orgánů muže, zmírňuje následky radiace a chemoterapie.

Lékořice lysá.
Ovlivňuje endokrinní systém má protibakteriální a protizánětlivé účinky, podporuje vykašlávání přo onemocnění plic a průdušek, zmírňuje průběh žaludečních vředů a zánětů.

Růže šípková.

Představuje jeden z nejlepších a nejdostupnějších zdrojů vitamínu C, obsahuje betakaroten, vitamíny B, třísloviny a přibližně 4% minerálních látek.
Pomáhá proti infekcím, při nachlazení, proti stavům únavy a vyčerpání, při potížích v oblasti urogenitálního traktu.

Jinan (Gingko biloba).
Chrání mozek a zpomaluje jeho stárnutí. Zpomaluje degenerativní změny na srdci a jiných orgánech. Je to nejúčinnější známý antioxidant, působí preventivně proti rakovině, léčí astma a alergie, je vhodný při léčbě demencí a Alzheimerovy choroby, impotence, cukrovky, migrén.

Přeslička zimní.
Působí jako diuretikum, pomáhá při alergiích, je vhodným doplňkem při léčbě prostaty, napomáhá absorbpci vápníku do těla, pomáhá při menopauze, zesiluje kosti, vlasy, nehty, zuby a všechny pojivové tkáně, léčí vředy a urychluje léčbu pomalu se hojících ran.

Levandule.
Výjimečné účinky na nervovou soustavu spočívají v nenásilné harmonizaci a optimalizaci jejího fungování. Má posilující účinky při stavech únavy, a zklidňující při stavech stresu. Je to jedna z nejlepších léčivých rostlin upravujících poruchy spánku, odstraňuje přebytečné plyny z žaludku a střev, působí proti nervozitě, stavech obav a depresí, má preventivní účinky proti bolestem hlavy.

Mučenka.
Bylina snižující úzkost, nervozitu a napětí, vysoký krevní tlak, podporuje spánek. Využívá se také v léčbě svalových křečí, premenstruačních tenzí, potíží v menopauze a různých bolestí v průběhu těhotenství. Uklidňující a uvolňující účinek se úspěšně využívá při léčbě bronchiálního astmatu, ale i ke zklidnění nervózních, hyperaktivních a snadno podrážditelných dětí.

Tolice vojtěška.

Působí na artritidu, působí jako mírné laxativum, je schopna regulovat menstruační cyklus, působí na astma a sennou rýmu, pozitivně upravuje obsah cholesterolu v krvi.

Jetel luční.
Má protirakovinné účinky, působí jako antibiotikum a je vhodný při bakteriálních infekcích, velmi účinný proti ledvinovým a jaterním potížím, léčí kašel, bronchitis a jiné dýchací obtíže. Léčí ekzémy a lupenku, "čistí krev" a zklidňuje otoky.

Benedikt lékařský.
Zmírňuje stres a depresi, posiluje srdce, zlepšuje krevní oběh, pomáhá při léčbě jater, zlepšuje trávení tuků, podporuje tvorbu a vylučování žluče, působí desinfekčně a antisepticky.

Fenykl obecný.
Pomáhá při problémech se zažíváním, žaludečních křečích, střevních problémech, používá se jako lék proti chudokrevnosti, má uklidňující účinek na zánět průdušek a kašel, podporuje tvorbu mateřského mléka a snižuje bolest způsobenou revmatickým onemocněním.

Gotu Kola.
Podporuje dlouhověkost, vyrovnává krevní tlak, zlepšuje paměť, pomáhá při poruchách spánku, zlepšuje pružnost a sílu cév, urychluje léčbu ran, působí preventivně u dermatitid, ekzémů, lupenky, celulitidy.

Puchratka kadeřavá.
Proti zánětům plic, střev a ledvin, příznivě ovlivňuje vředové koliky, zápal plic a kašel, má pozitivní účinek na žaludeční vředy.

Hořec žlutý.
Podporuje trávení a zažívání, zajišťuje správnou funkci jater a žaludku.

Chaluha měchýřnatá.
Je nejlepší přírodní rostlinou podporující úpravu hypofunkce štítné žlázy, snižuje nadváhu pomocí rozpouštění tuků, zklidňuje artritidu a revmatismus, má výborné protizánětlivé účinky, hubí nežádoucí střevní parazity.

Řebříček obecný.
Tlumí krvácení (nejenom gynekologické), potlačuje bolesti a koliky. Působí i močopudně a desinfekčně. Snižuje vysoký krevní tlak, zlepšuje zažívání, preventivně působí proti nachlazení, virovým infekcím a bolestem v krku.

Sadec prorostlý.
Účinný při nachlazeních, chřipkách a kašli, léčí kožní potíže, podporuje chuť a trávení, zmírňuje chronický kašel a bronchitidu.

Guarana.
Uvolňuje nervovou a svalovou soustavu, reguluje průtok krve, odstraňuje bolesti hlavy, uvolňuje zácpu, snižuje hladinu cholesterolu.

Slivoň pozdní.
Obsahuje beta karoten a vitamín A, léčí nemoci vylučovací soustavy, omlazuje pokožku, léčí otoky.

Rdesno mnohokvěté.
Zvyšuje energii a zpomaluje stárnutí, má protizánětlivé účinky, léčí žaludeční potíže, posiluje ledviny a játra, zmírňuje bolesti zad, posiluje kosti, vazivo a svaly, snižuje cholesterol v krvi a podporuje krevní oběh.

Paprika křovitá.
Podporuje krevní oběh, pomáhá léčit artritidy a revma, účinná prevence nachlazení a chřipky, má protizánětlivé vlastnosti, ovlivňuje činnost srdce, ledvin, plic a žaludku, zažívání.

Skořicovník cejlonský.
Zlepšuje trávení, působí protiprůjmově, posiluje duševní síly a svěžest, je výborným afrodiziakem.

Kardamon.
Optimalizuje funkci trávicího traktu, podporuje zažívání, léčí vřídky ústní dutiny, posiluje tělo, léčí mírné žaludeční obtíže, odstraňuje bolest při revmatických potížích.

Tymián.
Jedna z nejsilněji působících antibiotických léčivek. Je výborným desinfekčním prostředkem, zejména dýchacích cest, ale také trávicího ústrojí. Snižuje následky senné rýmy, působí proti některým plísním a prvokům, pomáhá při potížích s hrtanem a průduškami, nachlazeních, kašli a chřipce.

Lázně Relax Jablonec
Novoveská 28 A  
466 01 Jablonec nad Nisou 
Tel./Fax:00420 483 310 623 

info@relaxace.com

MAPA

CENY POBYTU
index

www.relaxace.com © 2009